تبلیغات
 ... خوش آمدید

شما تا 25 ثانیه ی دیگر منتقل می شوید

با عرض خسته نباشید به دوستان عزیز ،
از امروز دیگه روی سیستم ایجاد و مدیریت سایت وی سی پنل مطلب مینویسم ،
الان هم در حال انتقال مطالب وبلاگم با كمك سیستم انتقال مطالب وی سی پنل به سایت جدیدم هستم .
شما تا چند لحظه ی دیگه به طور خودکار به سایت جدید وارد می شوید ...
اینم آدرس سایت : http://persiangold.vcp.ir


/post/archive/1389/5
عنوان :حس کنجکاوی
متن :

حجت‌الاسلام سادات موسوی گفت: با شدت گرفتن دامنه تخریب علیه مهدویت و منجی‌ستیزی رسانه‌های استکباری، ضمن ایجاد حس کنجکاوی در جامعه جهانی بستر مناسب‌تری برای تبیین فرهنگ مهدویت و انتظار به وجود آمده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد جعفر سادات موسوی نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری آینده روشن عنوان کرد: با کمی سنجش و دقّت به خوبی درمی‌یابیم که طی سال‌های اخیر کنجکاوی جهانی نسبت به موضوع مهدویت و فرهنگ انتظار در باور شیعه به طور روزافزون در حال شدت گرفتن است.

وی با اشاره به اظهارات عده‌ای از کارشناسان مهدویت و امور بین‌الملل گفت: با توجه به گفته یکی از کارشناسان که عنوان می‌کرد در سال‌های اخیر سؤالات بسیاری در قالب نامه از مؤسسه‌های تحقیقاتی و دانشگاه‌های سراسر جهان به دست ما می‌رسد و از ما خواسته شده در رابطه با مهدی (عج) به آنها اطلاعات بدهیم، درمی‌یابیم که این کنجکاوی در میان روشنفکران و دانشگاهیان نیز به چشم می‌خورد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی گفت: به عقیده ما یکی از دلایل اصلی مطرح‌شدن مهدویت پیدایش انقلاب اسلامی ایران و در راستای آن هجمة قدرت‌های استکباری به باورهای این انقلاب می‌باشد.

وی گفت: دشمنان اسلام قسمتی از قدرت نهفته شده در این باور آینده‌ساز شیعه را در ایران و لبنان مشاهده کرده‌اند و به خاطر آگاهی از این قدرت در صدد تخریب این باور برآمده‌اند.
سادات موسوی در پایان گفت: آنها به بخشی از قدرت باورهای ما پی برده‌‌اند و با آن مقابله می‌کنند ولی در اینجا باید از خود بپرسیم که ما باید چه بکنیم؟ آیا راه منطقی این نیست که از فرصت‌های موجود در تهدیدات و تخریبات دشمن با هدف تبیین فرهنگ مهدوی بهره ببریم و به وظیفه شرعی خود عمل کنیم.